Newsy


Dziękujemy za zaproszenie na uroczystą Galę Urodzinową Klubu Szachowego SKOCZEK do CKE w Czerwionce – Leszczynach. To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie obchodzić 15 urodziny Skoczka razem z wszystkimi, którzy go tworzą!

Życzymy wielu sukcesów, ciągłego rozwoju, mnóstwa rozegranych turniejów, przyjaźni na całe życie.

 

 

 

Polskie Stowarzyszene Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych

Z radością informujemy, że w dniu 17.11.2020r. nasza firma Auto-Trans Asfalty sp. z o.o. dołączyła do grona członków Polskiego Stowarzyszenia Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych.


Więcej

Fotorelacja z ceremonii otwarcia Szachowych Mistrzostwa Śląska do lat 9 i 11, podczas której Prezes Śląskiego Związku Szachowego Andrzej Matusiak wręczył Brązowe Honorowe Odznaki Polskiego Związku Szachowego Panu Michałowi Cichoniowi Dyrektorowi MOSiR oraz Panu Piotrowi Jojko Prezesowi AUTO-TRANS ASFALTY za wspieranie i rozwój szachów. Otwarcia Mistrzostw dokonali Zastępca Burmistrza Gminy i Miasta Czerwionka Leszczyny Andrzej Raudner oraz, Pełnomocnik ds. Społecznych Aleksandra Chudzik.


Więcej


Wiara w młode pokolenie:

Auto-Trans Asfalty sp. z o.o. od kilku lat zaangażowało się w wsparcie dzieci i młodzieży, których pasją jest piłka nożna oraz gra w szachy. Ponieważ firma działa na terenie Rybnika postanowiła wspomóc dwa kluby znajdujące się na terenie powiatu rybnickiego:

Klubu Sportowego Górnik Radlin
w Radlinie

Klubu Szachowego „Skoczek”
​​​​​​​w Czerwionce -Leszczynach

Ochrona środowiska:

Od lutego 2019 roku Firma Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o. znacząco poszerzyła zakres działań na zupełnie nowym dla niej obszarze tj. zainwestowała w odnawialne źródła energii. Nawiązała współpracę z Pracownią Finansową i zakupiła udziały w elektrowniach wiatrowych.

Zarząd Firmy jest głęboko przekonany, że inwestowanie w OZE jest w dzisiejszych czasach najlepszą inwestycją w nasze zdrowie i czystość planety. To jest dobry czas na podejmowanie śmiałych decyzji i wykorzystywanie naturalnych źródeł energii nie ingerując przy tym w degradację środowiska.

Współpraca z Grupą Pracowni Finansowej
oraz inwestycje w odnawialne źródła energii
(udział w projekcie budowy elektrowni wiatrowej)

Przystąpienie do grona Zielonych Firm
EkoBiznesPolska!

Integracja z innymi podmiotami gospodarczymi na rynku lokalnym:

Przystąpienie i kilkuletnia współpraca z Żorską Izbą Gospodarczą, której celem jest m.in. pomoc przedsiębiorcom w rozwiązywaniu problemów poprzez prowadzenie działalności  informacyjno-szkoleniowej, na którą składają się: cykliczne spotkania członków, bieżąca informacja na temat programów rządowych i unijnych adresowanych do małych i średnich przedsiębiorstw, współpraca z innymi organizacjami o podobnym charakterze w kraju i za granicą. Dodatkowo, stara się zapewnić swoim członkom kompleksową pomoc prawno-ekonomiczną.

Ogromnym dla nas wyróżnieniem było zdobycie Pierwszego Miejsca w konkursie
FIRMA PRZYJAZNA MIESZKAŃCOM w roku 2019

PRODUKCJA MIESZANEK BITUMICZNYCH  |  BUDOWA DRÓG  |  WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH  | 

TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY  |  ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG  |

INWESTYCJE W ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII